Top

Başkandan Mesaj

Başkandan Mesaj

Belediye Başkanımız Sayın Muzaffer KÜLCÜ'den Gençlere Mesaj

Sevgili Gençler,
      Bir milletin geleceğinin teminatı; o milletin değerleriyle yetişen azimli,kararlı cesur,gayretli,ahlaklı gençliğidir. Geçmişini iyi bilen, kendine kalan mirasın değerlerinin farkına varan,geleceğe ait hayalleri ve hedefleri olan,çağını anlayan gençliğe sahip devletler, vatandaşlarına daha müreffeh bir hayat sunabilir.
İşte “Yeni Türkiye” bu anlayışla geçmişindeki değerlerden aldığı heyecanı sahiplenip, o değerleri geleceğe taşıyan bir gençliği yetiştirmeyi başardı.Türkiye’miz bu yetişen nesil tarafından adeta yeniden inşa ediliyor. Artık gençlerimiz; tarihine,kültürüne,milli ve manevi değerlerine her yerde ve her koşulda sahip çıkıyor. 
Çorum Belediyesi olarak; “zaman bendedir ve mekan bana emanettir” şuurunda bir gençliğin hizmetine sunduğumuz Necip Fazıl Kısakürek Gençlik Merkezi’miz ve Mahalle Gençlik Merkezlerimiz ile kısa zamanda Çorum’umuzun önemli bir eğitim noktasına dönüştü.
        Çorum Belediyesi Gençlik Merkezlerimiz; öğretmenleriyle,danışmanlarıyla,eğitim araç ve gereçleriyler, geleceğin Türkiye’sinde söz sahibi olacak olan siz değerli öğrencilerimizin hizmetindedir ve hizmetinde olmaya devam edecektir.
        Tüm öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum
        Sevgilerimle…


Muzaffer KÜLCÜ
Belediye Başkanı