Top

15 Temmuz Demokrasi Ve Özgürlük Turnuvasi

15 Temmuz Demokrasi Ve Özgürlük Turnuvasi

ÇORUM BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZLERİ 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜK

BOCCE – DART - BOWLİNG TURNUVASI

*12-13 AĞUSTOS 2016 TARİHLİ- GENÇLİK MERKEZLERİ 15 TEMMUZ

DEMOKRASİ BOCCE TURNUVASI TALİMATNAMESİ

KATEGORİLERİ: Yıldızlar Gençler Kız-Erkekler Ayrı Ayrı Yarışmaları Düzenlenecektir 

Yıldızlar (2002-2006) Gençler (2001-1998) 

-Takımlar 2 Kişiden Oluşacaktır İkili Takım Müsabakaları Yapılacaktır 

-Maç Süresi 40 Dakikadır Maç Bitirme Sayısı 10 Dur Süre Bittiğinde 10 Yapan Takım Yok İse (+1 )El Daha Oynanır Ve Galip Gelen Takım Rakibini Eler Eşitlik Durumunda Da (+1 ) El Daha Oynanır Galip Takım Rakibini Eler

-Müsabaka Başlama Saatleri Her İki Gün İçin 09:20 Dir 

-Başvurular 11 Ağustos 12:00'a Kadar Yapılmalıdır Kura Çekimi 11 Ağustos 12:30 Buhara Kültür Merkezi'nde Yapılacaktır.

 

*19-20 AĞUSTOS 2016 TARİHLİ- GENÇLİK MERKEZLERİ 15 TEMMUZ DEMOKRASİ

DART TURNUVASI TALİMATNAMESİ

KATEGORİLER: Yıldızlar Gençler Büyükler Kızlar-Erkekler Ayrı Ayrı Yarışmalar Düzenlenecektir.

Yıldızlar Parantez (2002-2006) Gençler (2001-1998) Büyükler (1997 Ve Üzeri)

-Bireysel Yarışmalar Düzenlenecektir Yarışma Elime Usulüdür

-Yıldızlar Müsabakası (201) Sayı Düşme Oyun Oynanacaktır Bitişler Tekli Bölgeden  Olacaktır Bitirişlerin Orta Noktada Olmasına Hakemler Karar Verecektir.

-Gençler Müsabakası 301 Sayı Düşme Oyunu Oynanacaktır Bitirişler Yıldızlarla Aynıdır

-Büyükler Müsabakası 501 Sayı Düşme Oyunu Oynanacaktır. Bitirişler Yıldızlarla Aynıdır

-Müsabaka Başlama Saatleri Her İki Gün İçin 09:20’dir.

-Başvurular 18 Ağustos 12:00'a Kadar Yapılmalıdır Kura Çekimi 18 Ağustos 12:30 Da Buhara Kültür Merkezi'nde Yapılacaktır.

 

*26-27 AĞUSTOS 2016 TARİHLİ- GENÇLİK MERKEZLERİ 15 TEMMUZ DEMOKRASİ

BOWLİNG TURNUVASI TALİMATNAMESİ

KATEGORİLER: Yıldızlar Gençler Kız-Erkek Ayrı Ayrı Yarışmaları Düzenlenecektir

-Yıldızlar ( 2002-2006) Gençler ( 2001-1998)

-Bireysel Yarışmalar Düzenlenecektir

-Sporcular En Yüksek Skoru Yapmaya Çalışacaktır Sikkolar Yukardan Aşağıya Doğru Sıralanarak Birinci İkinci Üçüncü Dördüncü Belirlenir.

-Müsabaka Başlama Saatleri Her İki Gün 09:20’dir.

-Başvurular 25 Ağustos 12.00'a Kadar Yapılmalıdır.

-Yarışmacılar Sıra İle Yarışma Tarihinde Atışlarını Yapacaklardır

Yapılacak Olan İtirazlarda Müsabaka Komisyonu Verilecek olan kararlarda Tam Yetkilidir.